Na potrzeby naszej witryny używamy plików cookie w celu personalizacji treści i reklam, analizowania ruchu na stronie oraz udostępniania funkcji mediów społecznościowych.Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Sprawdź też: politykę cookiespolitykę prywatności.

Akceptuję
ArsLege - testy z prawa

Aplikacja adwokacka i radcowska

Ogólnopolskie egzaminy próbne sprawdzające Twoje przygotowanie na tle innych osób

100% skuteczności testów ArsLege na egzaminie wstępnym w 2023 roku

Codzienna aktualizacja testów i aktów prawnych

Kup dostęp
21542 pytań opracowanych przez specjalistów ArsLege zgodnie
z wykazem MS

90 pytań w 2023 roku pojawiło się tylko z Kodeksów
i Konstytucji

Testy przygotowujące do egzaminu

Testy opracowane zgodnie z wykazem aktów prawnych obowiązujących na egzaminie wstępnym.
  • Testy z poszczególnych aktów prawnych
  • Egzaminy z lat ubiegłych
Najtrudniejsze pytania wraz z wyjaśnieniami to pakiet zawierający 500 pytań, w których użytkownicy Arslege najczęściej popełniają błędy. Każde pytanie oprócz wskazanej podstawy prawnej zawiera dodatkowe wyjaśnienie przygotowane przez naszych specjalistów. Wyjaśnienia zostały wzbogacone grafiką, która ułatwi zrozumienie i zapamiętanie prawidłowej odpowiedzi. Produkt zawiera pytania z: KK, KPK, KC. KPC. KRiO, KPA, KP, KSH oraz Konstytucji.
500 pytań
Rozwiąż
Pakiet pytań testowych z ustaw, które w tym roku obowiązują na egzaminie wstępnym na aplikację adwokacką i radcowską. Udział procentowy pytań w teście z konkretnych aktów jest identyczny jak na egzaminie. Wybierz ilość pytań, jakie chcesz rozwiązać i poczuj się jak na egzaminie!
21542 pytań
Rozwiąż
Pakiet pytań testowych z 15 aktów prawnych, z których na egzaminach w latach 2011-2023 pojawiło się średnio 105 pytań. Przerobienie bezbłędnie wszystkich pytań z pakietu gwarantuje zdanie egzaminu z wynikiem minimum 105 punktów.
12732 pytań
Rozwiąż