Na potrzeby naszej witryny używamy plików cookie w celu personalizacji treści i reklam, analizowania ruchu na stronie oraz udostępniania funkcji mediów społecznościowych.Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Sprawdź też: politykę cookiespolitykę prywatności.

Akceptuję
ArsLege - testy z prawa

Testy ArsLege to:

98 000 pytań dla Aplikantów

50 493 zadowolonych Użytkowników

Zobacz więcej
Dzięki ArsLege
w 2023 roku
odpowiedziałbyś
na 100% pytań.
Zorganizuj się z ArsLege
Sprawdź, jakim prawnikiem jesteś

Ranking

Sprawdź jak wyglądają Twoje wyniki z ostatniego egzaminu próbnego. Czy wiesz jak wypadłeś na tle innych osób? Zobacz, na którym jesteś miejscu.
Poniżej przedstawiamy wyniki ostatniego egzaminu tematycznego:
Liczba użytkowników, którzy podchodzili do egzaminu: 6
Procent pytań na które odpowiedzieliście poprawnie: Liczba osób, które zdały egzamin: Osoby, które najlepiej zdały egzamin:
Nick Liczba pytań
poprawnych
Czas
Aleksandra 123/150 01:59:20
Sebastian 108/150 01:02:02
Jakub 100/150 01:13:35
Sprawdź swoje wyniki
Zdałam pozytywnie egzamin wstępny na aplikację radcowską, więc myślę, że bardzo mi się przydały Państwa pytania. Procent zdawalności testów na Ars Lege pokrywa się idealnie z wynikiem na egzaminie. :-)
Edyta Maliszewska, aplikant
Pytania są świetne, dostałam się również na aplikację adwokacką z 129 pkt. Pytania są dobrym rozwiązaniem jeśli ktoś chce uszeregować i usystematyzować swoją wiedzę. Bardzo mi pomogły, mniej się też stresowałam, wiedząc jak dużo testów rozwiązałam i jak wyglądały moje wyniki:) Będę polecać moim znajomym.
Ewelina Jastrzębska, aplikant
Z dzisiejszego egzaminu na aplikacją radcowską uzyskałem 129 pkt. Wielkie dzięki, wasze testy to najlepszy sposób nauki. Nie chciało mi się wierzyć, że to wystarczy, jednak zakres testow obejmuje taki material ze cieżko wymyśleć inne pytania i odpowiedzi.
Maciej Kosiba, aplikant radcowski
Zdałem egzamin. Korzystanie z Waszego serwisu na pewno mi w tym pomogło, choć egzamin był bardzo wymagający i byłem pewien, że oblałem. Kiedy w poniedziałek ujrzałem wyniki na ekranie komputera to prawie wyskoczyłem z fotela powodowany wybuchem radości. Dzięki i życzę sukcesów w prowadzeniu serwisu arslege.pl
Michał Andrzejewski – aplikant radcowski
Serdecznie dziękuje serwisowi arslege.pl. Dzięki niemu nic mnie nie zaskoczyło na egzaminie. Na pewno w życiu zawodowym będę również z niego korzystał. Serdecznie Pozdrawiam.
Andrzej Szymczak - aplikacja komornicza
Wykrzyknik

Kliknij "Lubię to!", aby otrzymywać informacje o promocjach, rabatach, aktualnościach.