Na potrzeby naszej witryny używamy plików cookie w celu personalizacji treści i reklam, analizowania ruchu na stronie oraz udostępniania funkcji mediów społecznościowych.Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Sprawdź też: politykę cookiespolitykę prywatności.

Akceptuję
ArsLege - testy z prawa
Kursy video aplikacja 2024

TY RÓWNIEŻ ZDASZ EGZAMIN NA APLIKACJĘ 2023!

100% skuteczności testów na egzaminie wstępnym w 2022 roku

100% skuteczności testów na egzaminie wstępnym w 2022 roku

98 000
pytań testowych

50 493
przygotowanych kandydatów na aplikacje

Tryb pełny i zdawalności

Testy można rozwiązywać ze wszystkich aktów prawnych wymaganych na egzaminie (tryb pełny) lub tylko z aktów , z których pojawia się na egzaminie najwięcej pytań (tryb zdawalności).

Stopień aktualnego przygotowania

Na bieżąco widzisz, ile punktów na danym etapie nauki zdobyłbyś na egzaminie. Im więcej pytań dobrze rozwiążesz, tym Twoje szanse na zdanie egzaminu będą większe.

Stan prawny aktualny na dzień egzaminu

Wybierając datę swojego egzaminu będziesz rozwiązywać pytania testowe z uwzględnieniem wszystkich zmian w stanie prawnym, które wejdą w życie do dnia egzaminu.

Test z błędnych odpowiedzi

Po zakończeniu każdego testu możesz poprawić pytania, na które odpowiedziałeś błędnie. Test z błędnych odpowiedzi możesz generować z pakietu zbiorczego oraz pojedynczych testów.

Dołącz do grona aplikantów

Ewelina Jastrzębska, aplikant
"Zdecydowanie polecam ten portal, ponieważ oferowana przez ArsLege baza pytań przyczyniła się do tego, że dostałam się na aplikacje adwokacką."

Agata Koniecpolska, aplikant
"Jestem aplikantką notarialną i SZCZERZE polecam ArsLege, które niegdyś idealnie sprawdziło się jako jedna z form powtórki przed egzaminem wstępnym, a teraz równie dobrze jako skarbnica wiedzy bez której już nie wyobrażam sobie funkcjonowania na aplikacji:) "
Kamila Sypuła, aplikant
"ArsLege to świetny serwis, który może być wykorzystywany do pracy, nie tylko przez przedstawicieli wolnych zawodów prawniczych czy też pracowników sądów lub prokuratur, ale także przez aplikantów i studentów. Osoby uczące się do testu na egzamin wstępny na aplikację mają możliwość jeszcze lepiej przygotować się dzięki testom, jakie ArsLege posiada w swoich zasobach. Szczerze polecam ten serwis prawniczy, z którym miałam do czynienia jako aplikantka notarialna; także mój brat, który jest studentem, bardzo chwali sobie ArsLege "
Julita Zawadzka, studentka
"Polecam portal "ArsLege" - nie tylko jako student prawa, ale przede wszystkim jako osoba, którą interesuje tematyka prawnicza. Portal jest zbudowany w jasny i czytelny sposób, co ułatwia szukanie informacji i pracę na nim. Ponadto ciągle się rozwija i wzbogaca ofertę, można na nim znaleźć oprócz materiałów do studiowania, najnowsze zmiany w prawie, testy, aktualizowane na bieżąco akty prawne i wiele innych cennych informacji. "

Krzysztof Kwaśniewicz, student
"Bardzo profesjonalny portal o tematyce prawniczej, często aktualizowany, przydatny dla każdego. Jako użytkownik jestem bardzo zadowolony, polecam."
Wykrzyknik

Kliknij "Lubię to!", aby otrzymywać informacje o promocjach, rabatach, aktualnościach.