Na potrzeby naszej witryny używamy plików cookie w celu personalizacji treści i reklam, analizowania ruchu na stronie oraz udostępniania funkcji mediów społecznościowych.Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Sprawdź też: politykę cookiespolitykę prywatności.

Akceptuję
ArsLege - testy z prawa

Najwyższa skuteczność testów w Polsce

Największa skuteczność testów na aplikację w ArsLege.

Największa baza pytań w Polsce

Przerobienie na ArsLege pytań testowych z aktów prawnych wymaganych na egzaminach wstępnych zapewni Ci wystarczającą znajomość przepisu do udzielenia prawidłowych odpowiedzi na egzaminie. Do każdego artykułu znajdziesz u nas przynajmniej jedno pytanie. Szczegółowe opracowanie pytań zagwarantuje Ci uzyskanie wystarczającej liczby punktów na egzaminie.

Porównaj ilość przepisów, które musisz opanować do egzaminu wstępnego z liczbą przygotowanych specjalnie dla Ciebie pytań!

Nazwa aplikacji Liczba przepisów z aktów prawnych obowiązujących na egzaminie Liczba pytań ArsLege dla tej aplikacji Średnia liczba pytań do jednego artykułu
Aplikacja adwokacka i radcowska 13 726 46 409 3,4
Aplikacja notarialna 11 384 46 523 4,1
Aplikacja komornicza 13 308 45 601 3,4
Aplikacja sędziowska i prokuratorska 11 297 41 698 3,7

ArsLege coraz lepsze

W porównaniu do statystyk z zeszłego roku skuteczność i trafność naszych pytań na egzaminach wstępnych wzrosła. Baza pytań w ArsLege ciągle się powiększa, a pytania testowe są dopasowywane codziennie do zmian w aktach prawnych.


Aplikacja adwokacka i radcowska

Aplikacja notarialna

Aplikacja komornicza

Aplikacja sędziowska i prokuratorska (dawniej ogólna)

Testy na najwyższym poziomie

Od 2012 roku specjalnie dla użytkowników organizujemy próbne egzaminy, które poziomem i zakresem są zbliżone do egzaminów organizowanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Poziom trudności pytań testowych jest identyczny do pytań na egzaminach wstępnych.

Zobacz, jak prezentuje się zdawalność naszych egzaminów próbnych ze zdawalnością egzaminów wstępnych w latach 2012-2018.


Aplikacja adwokacka i radcowska

Aplikacja notarialna

Aplikacja komornicza

Aplikacja sędziowska i prokuratorska (dawniej ogólna)
Szukasz prawnika?
Sprawdź, jakim prawnikiem jesteś
Wykrzyknik

Kliknij "Lubię to!", aby otrzymywać informacje o promocjach, rabatach, aktualnościach.