Na potrzeby naszej witryny używamy plików cookie w celu personalizacji treści i reklam, analizowania ruchu na stronie oraz udostępniania funkcji mediów społecznościowych.Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Sprawdź też: politykę cookiespolitykę prywatności.

Akceptuję
ArsLege - testy z prawa

Największe Prawnicze Targi Praktyk i Pracy już w marcu


24-05-2013

Już 19 i 20 marca w budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się III edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy, organizowanych przez BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory, Samorząd Studentów WPiA UW oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

REKLAMA

 Studenci i absolwenci prawa będą mogli spotkać się z potencjalnymi pracodawcami i uzyskać aktualne informacje na temat pracy, praktyk i staży w branży prawnej. Uczestnictwo w targach daje możliwość poznania kancelarii, firm i wymagań pracodawców. Spotkanie z przyszłym pracodawcą to także szansa dla na ukierunkowanie ścieżki kariery i rozeznanie, które kwalifikacje i umiejętności są w dzisiejszych czasach niezbędne.

 

logo

Dla uczestników targów przewidziano cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów umożliwiających m.in. rozwój umiejętności miękkich. Podczas dwóch dni Targów firma BCSystems uruchomi punkt konsultacyjny, w którym studenci będą mieli możliwość zweryfikowania swojego Cv oraz uzyskania porady dotyczącej kariery zawodowej.

 Organizatorzy zaplanowali także wiele dodatkowych atrakcji, wśród których znajdą się m.in. konkurs fotograficzny, symulacja rozprawy karnej, a także turniej negocjacyjny, którego finał zostanie rozegrany podczas trwania Targów.

 Na zwycięzców konkursów czekają cenne nagrody!

Zapraszamy do śledzenia aktualności dotyczących Targów na stronie www.targiprawnicze.pl, oraz na profil Targów na FB.


Promowane aktualności

Wykrzyknik

Kliknij "Lubię to!", aby otrzymywać informacje o promocjach, rabatach, aktualnościach.