Na potrzeby naszej witryny używamy plików cookie w celu personalizacji treści i reklam, analizowania ruchu na stronie oraz udostępniania funkcji mediów społecznościowych.Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
Sprawdź też: politykę cookiespolitykę prywatności.

Akceptuję
ArsLege - testy z prawa

Casum.pl- odpowiedź na zmieniający się rynek usług prawnych.


24-04-2019

Serwis Casum.pl powstał z myślą o promocji prawa i prawników z całego kraju oraz zwiększenia dostępności porady i informacji prawnej.

REKLAMA

Stworzyliśmy miejsce w Internecie, w którym każdy może szybko i bezproblemowo znaleźć poradę prawną dotyczącą bezpośrednio nurtującego go problemu lub Adwokata, Radcę prawnego czy Mediatora, który zajmie się kompleksowo jego zagadnieniem.

Widoczność i promocja Adwokatów, Radców prawnych i kancelarii w Internecie to konieczność, z którą spotyka się na co dzień każdy, kto świadczy usługi prawne w dzisiejszych czasach.

Rozwój technologiczny niesie za sobą konieczność dostosowania się do rzeczywistości dnia dzisiejszego. Powszechność dostępu do Internetu determinuje rodzaje zachowań społecznych oraz wpływa na sposób komunikacji międzyludzkiej.


W myśl zasady, że “jeśli czego nie ma w Internecie nie istnieje”, konieczne jest zadbanie o to, aby obecność danego Adwokata, Radcy prawnego, Mediatora czy innego podmiotu prawnego była zaakcentowana również w świecie wirtualnym.

W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby współczesnych usługodawców, i konsumentów powstał serwis Casum.pl. Za jego pośrednictwem dostarczamy możliwość informowania o prowadzonej działalności prawniczej, nie tylko w samym serwisie, ale również - a może przede wszystkim - w wyszukiwarkach. Lepsze pozycjonowanie wizytówki danego Adwokata lub Radcy prawnego z Warszawy lub innego miasta, realnie przekłada się na wzrost liczby klientów zainteresowanych współpracą z daną kancelarią.

Drugą zaletą Casum.pl jest możliwość zdobywania klientów poprzez udzielanie odpowiedzi na pytania użytkowników, zadawane na łamach serwisu. Każdy z zarejestrowanych Adwokatów , Radców prawnych czy prawników może odpowiadać na opublikowane pytania, wybierając te, najlepiej dopasowane do swojego profilu zawodowego, specjalizacji, lokalizacji czy upodobań. Udzielając odpowiedzi, prawnik ma możliwość pokazania się szerszemu gronu odbiorców, szukających porady prawnej, zbudowania i umocnienia swojej pozycji eksperta oraz promowania swojej marki własnej.

Mając na uwadze, że niektóre kwestie omawianej za pośrednictwem serwisu Casum.pl mają bardzo osobisty charakter publicznie publikowane jest tylko samo zadane pytanie oraz pierwsza odpowiedź udzielona przez danego Adwokata czy Radcy prawnego. Dalsze uszczegółowienia i konwersacje, dotyczące danej sprawy, pozostają widoczne tylko dla stron zainteresowanych (autora pytania i Prawnika podejmującego temat).

Oddajemy, więc w Wasze ręce narzędzie, które, jak głęboko wierzymy, przysłuży się dalszemu rozwojowi rynku prawniczego w Polsce.


Promowane aktualności

Wykrzyknik

Kliknij "Lubię to!", aby otrzymywać informacje o promocjach, rabatach, aktualnościach.